GODZINY DOSTAWY:

Dostawy realizowane są w dni robocze. Przesyłki realizowane za pośrednictwem firmy DTS Transport Sp. z o.o. dostawa odbywa się w dni robocze w godzinach od 8.00 – 20.00. Dokładny termin i godziny dostawy są uzgadniane indywidualnie pomiędzy firmą transportową a Konsumentem , która jest zależna od możliwości logistycznych DTS Transport Sp. z o.o. oraz odległości od magazynów.

Za odrębną odpłatnością Klient może zamówić usługę dotycząca zawężenia przedziału godzinowego w którym ma nastąpić dostawa ( szczegółowe warunki podaje firma DTS Transport Sp. z o.o.).

W przypadku braku odbioru towaru podczas próby dostawy, dla dostaw realizowanych za pośrednictwem DTS Transport Sp. z o.o. towar zostanie zwrócony sprzedawcy.

 

DODATKOWE USŁUGI

Dostawy za pośrednictwem DTS Transport Sp. z o.o. gdzie transport zamówienia odbywa się pod wskazany w zamówieniu adres wniesienie towaru do mieszkania klienta i ustawienie we wskazanym przez klienta miejscu, drobny montaż mebli który nie przekracza 15 minut.

W ramach usługi drobnego montażu DTS Transport Sp. z o.o. może wykonać następujące czynności:

1. montaż podnóżek, nóżek, stópek do kanap i narożników,

2. montaż kanap, narożników oraz foteli,

3. montaż zaczepów do narożników wraz z łączeniem jego elementów,

4. usługa sprzątania czyli wynoszenia elementów opakowania do kontenera
wskazanego przez Klienta pod adresem świadczenia usług.

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej i wejściowych oraz gabarytów mebla w miejscu jego przeznaczenia, bowiem Sprzedawca nie odpowiada za brak możliwości wniesienia mebla.

car-single.jpg

ico-hd-b.png
Dwuosobowy zespół
Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru

ico-transp.jpg
Dostawa pod wskazany adres
Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.

ico-wnie.jpg
Wniesienie niezależnie od piętra
Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.

ico-rozp-b.png
Rozpakowanie i okazanie towaru
Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.

ico-ust-b.png
Ustawienie we wskazanym miejscu
Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg.

ico-wyrz-b.png
Wyrzucenie zbędnych opakowań
Po zrealizowaniu dostawy towaru nasi pracownicy usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania i montażu, a następnie wyrzucą je do odpowiedniego pojemnika komunalnego.

ico-cash.jpg
Cash on Delivery
Usługa Cash on Delivery to wygodny system płatności przy odbiorze, który pozwala Klientom na uiszczenie płatności w momencie dostawy towaru potwierdzany przez naszych pracowników stosownymi dokumentami dokonania zakupu.

ico-sms.jpg
System powiadomień mail/SMS
Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu montażowego.

ico-pan2.jpg
Dostęp do Panelu Klienta DTS
Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu DTS, w którym prócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, zawężenie przedziału godzinowego dostawy, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.