EUROSOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11-700 MRĄGOWO, UL.BRZOZOWA 16
NIP: 742-225-14-55
Regon: 363370589
KRS: 0000594989
Adres e-mail: sklep@eurosofa.pl
Telefon: +48 89-722-79-22

Nasza firma EUROSOFA działa na europejskim i polskim rynku mebli od wielu lat. Jest to szybko rozwijająca się firmą, która bazuje na uczciwości wobec klienta oraz sprzedaży produktów najwyższej jakości. W naszym sklepie znajduje się szeroka gama funkcjonalnych mebli największych europejskich producentów. Przekonasz się, że nasze meble mają wyjątkową estetykę, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które oferujemy Tobie w możliwie najniższych cenach.

Szeroka gama skórzanych, tkaninowych, narożnych sof, mebli do sypialni, jadalni czy też  mebli systemowych daje naszym klientom możliwość łatwego zaprojektowania wnętrza domu. Nasza współpraca z czołowymi producentami mebli pozwala nam zaoferować naszym klientom bogaty wybór kolorów i tkanin na meble tapicerowane, a także ciekawe kolory i odcienie drewna na meble twarde. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i elegancji nasze produkty są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających potencjalnych nabywców.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat wybranych produktów. Nasz zespół znakomitych pracowników doradzi Państwu, dbając o to by wybór mebli był idealny dla waszej przestrzeni osobistej i zawodowej.

Wszystkie ceny wymienione na naszej stronie sklepu są cenami ostatecznymi, zawierającymi podatek VAT, bez żadnych ukrytych opłat i innych sztuczek.

Jesteśmy po to, by pomóc Tobie urządzić Twój dom! 

Eurosofa.pl – Umebluj swój świat